Rubriky:

Komerční články

Získejte zdarma 250 Kč na sázení. Přidejte se do sázkařské komunity Tipsportu!

Komerční článek - 24. června 2014 15:09

Láká vás vsadit si na mistrovství světa ve fotbale? V tom případě to zkuste u Tipsportu. Všem novým hráčům nabízíme mimořádně během mistrovství zdarma 250 Kč na první sázky a k tomu vstupní bonus ve výši až 10 000 Kč! Využijte tuto fantastickou nabídku, kterou u žádné jiné sázkové kanceláře nenajdete! Akce platí pouze do 13. července.

 

Založte si ZDE účet u Tipsportu a dostanete okamžitě 250 Kč, za které si můžete hned vsadit. Vytvořením účtu u Tipsportu získáte nejen tento mimořádný bonus, ale stanete se i součástí největší sázkařské komunity. Budete se moci inspirovat předzápasovými analýzami úspěšných sázkařů, kteří jsou dlouhodobě v zisku. Mezi autory analýz najdete opravdové experty, kteří mají o sportu dokonalý přehled. Sázkaři jako horacek08, craving nebo zajdapv jsou skutečnými znalci tenisu. Na fotbalovém trávníku jsou zase jako doma Stojcev, jedlicka18 či Hanadam a jejich kolegové Massi22, holub68 a nikemon vám svými analýzami ukážou, na co je dobré se zaměřit v hokeji.

Inspiraci pro své sázky můžete kromě analýz najít i v Tiket aréně, přehlídce těch nejzajímavějších tiketů sestavených sázkaři Tipsportu. Najdete zde tikety, na které se jejich autor nebál „naložit" velký balík peněz nebo tikety, kde zatím všechny zápasy vychází. Vyberte si tiket, který se vám nejvíc líbí, vytvořte si stejný a pak jen společně čekejte na výhru.

Zaujalo vás to a ještě u Tipsportu nesázíte? Vstupte do sázkařské komunity Tipsportu i vy. Založte si ZDE účet a dostanete zcela zdarma 250 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit