Rubriky:

Komerční články

Sázkař „Forek“ vyčaroval z tisícovky 1 697 962 korun a k výhře pomohl i dalším sázkařům Tipsportu!

Komerční článek - 14. července 2014 11:47

Tak tomu se říká parádní trefa! Sázkař Forek naložil na svůj tiket třináct fotbalových zápasů a přidal pět tenisových mačů s vidinou miliónové výhry. V odvetách prvního předkola fotbalové Evropské ligy tipér dirigoval obrany dvanácti týmů a doslova vymazal střelce soupeřů. A nebál se sedmkrát vsadit na to, že gól nedají domácí! Forekovi se dařilo i na tenisových kurtech, kde sázel především na favority. A celkový výsledek? Forek se zařadil mezi milionáře! Z tisícovky vyčaroval úžasnou výhru 1 697 962 korun!

 

Na Forekův tiket se můžete podívat ZDE. Trefit osmnáct zápasů s kurzem 1698:1 a odnést si 1 697 962 Kč, to se opravdu jen tak nevidí! A to není vše, co je na této trefě úžasného. Forek svůj tiket uložil do Tiket arény, kde si sázkařská komunita Tipsportu navzájem sdílí své vsazené tikety nebo povedené trefy. A že se takto dá doslova narazit na poklad, se přesvědčilo celkem 28 sázkařů. Mezi nimi například tipér Dexter1, který se nechal inspirovat tiketem Foreka a vsadil si takřka stejný tiket za čtyři stovky. Dexter1 tak nyní slaví parádní výhru 517 600 korun! Jeho tiket najdete ZDE.

Přidejte se i vy do sázkařské komunity Tipsportu a inspirujte se tikety nebo analýzami úspěšných sázkařů. Založte si ZDE účet a dostanete zcela zdarma 250 Kč na své první sázky! Takový bonus v žádné jiné sázkové kanceláři nenajdete.

Tipsport.net

Zrušit