Rubriky:

Komerční články

Sledujte všechny zápasy 1. české fotbalové ligy online na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč!

Komerční článek - 21. července 2014 00:05

Máme skvělou zprávu pro fotbalové fandy! Nyní si můžete vychutnat všechny zápasy z nejvyšší české fotbalové soutěže online na TV Tipsport. Žádný zápas vašeho oblíbeného týmu vám už nemůže uniknout.

 

Na TV Tipsport můžete navíc sledovat všechny zápasy každého kola bez zpoždění. Na ostatních nesázkových webech, které vysílají zápasy z nejvyšší české soutěže, jsou přenosy o minutu a půl zpožděné. Pokud si chcete vychutnat opravdové online přímé přenosy, sledujte raději TV Tipsport. Během zápasů se navíc můžete zúčastnit oblíbených soutěží v live sázkách, kde si můžete zahrát o skvělé výhry v soubojích proti ostatním sázkařům ze sázkařské komunity Tipsportu.

Ve třetím kole nejvyšší české soutěže sledujte na TV Tipsport tato utkání:
Pátek 18:00 Jihlava-Bohemians 1905
Pátek 20:15 Ostrava-Teplice
Sobota 17:00 Dukla-Brno
Sobota 17:00 Jablonec-Slovácko
Sobota 20:15 Příbram-Sparta Praha
Neděle 17:00

Č.Budějovice-Plzeň

Neděle 17:00

Hr.Králové-M.Boleslav

Neděle 20:15 Slavia Praha-Liberec

Chcete také sledovat nezpožděné přenosy z 1. české ligy nebo nepřeberné množství přenosů z dalších fotbalových soutěží, jako je Serie A, Primera División nebo Ligue 1? Přidejte se i vy do sázkařské komunity Tipsportu. Založte si ZDE účet a začněte sledovat zápasy okamžitě a zcela zdarma! Každý nový sázkař od nás navíc získá zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit