Rubriky:

Komerční články

Pohárová hvězda sázkař „choze75“ vyhrál 190 tisíc za stovku!

Komerční článek - 8. srpna 2014 13:34

České fotbalové týmy na pohárové scéně totálně selhaly. Sázkař choze75 se naopak ukázal ve skvostné formě! V tiketu odhadl osm zápasů Evropské ligy a vsazenou stovku elegantně rozmnožil ve 190 348 korun! Jeho strategii teď obdivuje celá sázkařská komunita Tipsportu.

 

Na tiket chozeho75 se můžete podívat ZDE. Kurz nejvyšší hodnoty sázkaři zajistili fotbalisté Ploješti. Stratég choze75 tušil, že po nerozhodném úvodním zápase budou hosté v Plzni dominovat. Ani se nemusel příliš nervovat, Petrolul si už do přestávky vytvořil dvoubrankový náskok.

Drama naopak paradoxně přinesl zápas s nejnižším kurzem v tiketu.Trenčín se v Hullu už ve druhé minutě ujal vedení a pak statečně odolával náporu domácích City. Tygři hrající anglickou Premier League otočili skóre až deset minut před koncem. Cenný úlovek si choze75 vykopal ve Stockholmu, kde trefil překvapivou výhru kazašské Astany. Ve čtyřech utkáních se tipér jistil dvojtipem 02, s kuráží se však postavil proti papírovým favoritům. Dobře to zmákl, co říkáte?

Choze75 je nyní hvězdou Tiket arény, kde si sázkaři Tipsportu navzájem sdílí vsazené tikety nebo povedené trefy. Přidejte se i vy do sázkařské komunity Tipsportu a inspirujte se tikety nebo analýzami úspěšných sázkařů. Založte si ZDE účet a dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit