Rubriky:

Komerční články

Sledujte všechny zápasy 1. české fotbalové ligy online na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč!

Komerční článek - 11. srpna 2014 00:05

Máme skvělou zprávu pro fotbalové fandy! Nyní si můžete vychutnat všechny zápasy z nejvyšší české fotbalové soutěže on-line na TV Tipsport. Žádný zápas vašeho oblíbeného týmu vám už nemůže uniknout.

 

Na TV Tipsport můžete navíc sledovat všechny zápasy každého kola bez zpoždění. Na ostatních nesázkových webech, které vysílají zápasy z nejvyšší české soutěže, jsou přenosy o minutu a půl zpožděné. Pokud si chcete vychutnat opravdové on-line přímé přenosy, sledujte raději TV Tipsport. Během zápasů se navíc můžete zúčastnit oblíbených soutěží v live sázkách, kde si můžete zahrát o skvělé výhry v soubojích proti ostatním sázkařům ze sázkařské komunity Tipsportu.

Ve čtvrtém kole nejvyšší české soutěže sledujte na TV Tipsport tato utkání:

Pátek 18:00 FC Slovan Liberec - FK Dukla Praha
Pátek 20:20 AC Sparta Praha - FC Baník Ostrava
Sobota 17:00 1.FC Slovácko - FC Vysočina Jihlava
Sobota 17:00 Bohemians Praha 1905 - FK Baumit Jablonec
Sobota 17:00 FC Zbrojovka Brno – SK Dynamo České Budějovice
Sobota 17:00 FK Mladá Boleslav - 1.FK Příbram
Sobota 20:15 FK Teplice - SK Slavia Praha
Neděle 20:15 FC Viktoria Plzeň - FC Hradec Králové

Chcete také sledovat nezpožděné přenosy z 1. české ligy nebo nepřeberné množství přenosů z dalších fotbalových soutěží, jako je Serie A, Primera División nebo Ligue 1? Přidejte se i vy do sázkařské komunity Tipsportu. Založte si ZDE účet a začněte sledovat zápasy okamžitě a zcela zdarma! Každý nový sázkař od nás navíc získá 150 Kč na své první sázky!

Tipsport

Zrušit