Rubriky:

Komerční články

Sázkař "ZDE258050" vsadil dvacku a vyhrál 52 tisíc!

Komerční článek - 11. srpna 2014 16:12

Irsko je zemí zelených kopců a whiskey. A remíz, může po pátečním večeru dodat sázkař ZDE258050. Na svou akovku si vybral 4 zápasy tamní Premier League a bezchybně předpověděl výsledky, když hned dvakrát došlo na dělení bodů s kurzem 4.15 a 4.55. Celkem se tedy raduje z 52 845 korun a není divu, že v pátek se stal Tiketem dne v komunitě sázkařů Tipsportu!

 

Kromě dvou remíz v Irsku si ZDE258050 na tiketu, který si můžete prohlédnout ZDE, počíhal i na zaváhání hráčů PSG hned v úvodním kole Ligue 1, když v Remeši uhráli Zlatan a spol. pouze remízu 2:2. Švédskému kanonýrovi může šťastný sázkař děkovat i proto, že v zápase neproměnil penaltu.

K těmto zápasům přidal autor jednoho z nejhezčích tiketů minulého týdne ještě výhru Klokanů v trápící se Jihlavě v nejvyšší české soutěži. Třešničkou na parádním tiketu je pak už jen fakt, že na výhru irského Cork City v kurzu 3.27 si sázkař počkal až na samotný konec zápasu, když domácí rozhodli až v 88. minutě.

ZDE258050 vystřihl svým pátečním Tiketem dne jeden z nejhezčích zásahů Tiket arény v minulém týdnu, kde si sázkaři Tipsportu navzájem sdílí vsazené tikety nebo povedené trefy. Přidejte se také do sázkařské komunity Tipsportu a inspirujte se tikety nebo analýzami úspěšných sázkařů a pokecejte si s ostatními na největším sázkařském diskuzním fóru. Založte si ZDE účet a dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit