Rubriky:

Komerční články

Sledujte italskou Serii A v přímých přenosech na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč!

Komerční článek - 30. srpna 2014 00:05

Po fotbalových prázdninách se na trávníky vrací italské calcio v přímých přenosech na TV Tipsport! Naživo se můžete přesvědčit, co to je catenaccio, jak fandí správní tifosi, či jak vypadá radost, když váš tým vyhraje Scudetto! Od soboty sledujte na TV Tipsport přímé přenosy z jedné z nejlepších fotbalových soutěží Evropy. K české, španělské, francouzské, nizozemské či portugalské lize se se svým začátkem sezóny na TV Tipsport přidává i italská Serie A!

 

Buďte svědky soubojů nejlepších fotbalistů světa. Omezí se boj o titul opět mezi bianconerri z Turína a giallorossi z Říma, nebo promluví do bojů i AC Milán, Inter Milán, Lazio či Neapol? Už pouze z názvů týmů je však jasné, že to jsou pro každého fanouška záruky toho nejlepšího, co evropský klubový fotbal může nabídnout. Mezi hráči také nemusíte dlouho hledat. Na trávníku se vám představí Pogba, Vidal, Higuaín, Pirlo, Balotelli, Totti, Tévez či Buffon. Dokráčí si Stará dáma letos opět pro Scudetto, nebo ji ještě někdo dokáže potrápit? Které týmy se probojují do Ligy mistrů a Evropské ligy? To všechno se dozvíte z přímých přenosů na TV Tipsport.

Založte si ZDE účet u Tipsportu a rovnou sledujte v akci hvězdy světového fotbalu. Pro aktivní sázkaře jsou všechny přenosy dostupné zdarma. Registrací navíc získáte zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit