Rubriky:

Komerční články

Stáhněte si sázkovou aplikaci od Tipsportu, nejrychlejší a nejpohodlnější aplikaci s nejširší nabídkou streamů

Komerční článek - 2. září 2014 15:20

Sázejte kdekoliv a kdykoliv s nejlepší sázkovou aplikací na trhu. Stačí vytáhnout z kapsy chytrý telefon a stáhnout si novou mobilní aplikaci Tipsportu. Vstupte okamžitě do hry!

 

Stáhněte si úplně novou aplikaci Tipsportu pro mobilní telefony s operačním systémem Android (Nexus, Samsung, Sony, HTC a další značky). Lepší aplikaci byste hledali jen stěží! Hned po spuštění si všimnete parádní grafiky a přehledného uspořádání jednotlivých funkcí. Načítání dat je díky odlišné technologii a optimalizaci rychlejší než u ostatních aplikací jiných sázkovek. Vývojáři nezapomněli ani na tablety, pro které je aplikace také určena.

Aplikace vám umožní rychlý přístup k vašemu hernímu účtu a samozřejmě k sázení. Můžete vybírat z kompletní nabídky Tipsportu včetně všech LIVE sázek. Právě ty získávají s mobilní aplikací neuvěřitelné kouzlo, neboť vás okamžitě vtáhnou rovnou do děje, ať jste kdekoliv. Nová aplikace nabízí i suverénně nejširší nabídku živých online přenosů. Na mobilu či tabletu můžete na TV Tipsport sledovat zápasy z Tipsport extraligy, NHL, nejvyšší české fotbalové soutěže, Serie A, Primera División, tenisových grandslamů a tisíce dalších přenosů.

Stáhněte si mobilní aplikaci Tipsportu a buďte součástí největší sázkařské komunity vždy a všude. S ostatními sázkaři si můžete pohovořit o sportu na diskuzním fóru. Sázkaři, kteří rádi soutěží, jisté ocení možnost zúčastnit se Tip Cupu, mezinárodního sázkařského turnaje s dotací až 1 500 000 Kč. S mobilem v ruce si můžete zahrát o ceny i v soutěžích v LIVE sázkách.

Ještě novou aplikaci Tipsportu nemáte? Stáhněte si ji ZDE.

Tipsport.net

Zrušit