Rubriky:

Komerční články

Hrajte o 1 500 000 Kč v Tipcupu, prestižním mezinárodním sázkařském turnaji

Komerční článek - 8. září 2014 00:05

Dotace 1 500 000 korun a z toho půl milionu pro mistra. Úchvatná odměna, prestižní titul a respekt největší sázkařské komunity, do které patří borci ze všech TOP sázkovek v Česku a na Slovensku. O to všechno se porvěte v kvalifikaci a ve vyřazovacích bitvách jeden na jednoho. Ukažte v mezinárodním Tipcupu ostatním, jak se to hraje!

 

Milion a půl. To je celková dotace, která patří k soutěži o nejlepšího hráče z největší sázkařské komunity. Podzimní Tipcup začíná v pondělí 8. září a skončí v pondělí 22. prosince. K účasti stačí jediné: Být registrovaným účastníkem internetového sázení u Tipsportu v Česku, na Slovensku nebo u CHANCE. Triumfální pocity šampiona umocní 500 000 korun, které vítězi připíšeme na jeho herní účet. I sázkař bez větších zkušeností může v elektrizujícím klání porazit ostřílené borce. Právě v tom spočívá kouzlo play off. Neexistuje soupeř, kterého byste v Tipcupu nemohli vyřadit.

Mezinárodní turnaj začne dvoutýdenní kvalifikací, která vypukne v pondělí 8. září a potrvá do neděle 21. září. Všichni sázkaři hrají v jedné kvalifikační skupině proti všem ostatním hráčům. Vítěz kvalifikace bere 50 000 korun. Co nejlepší umístění v kvalifikaci může být klíčové pro úspěch v dalších bojích. Do prvního kola vyřazovací části Tipcupu, která začne v pondělí 22. září, postoupí z kvalifikace až 8 192 sázkařů.

Ve vyřazovací části se soupeří ve dvojicích určených postupovým pavoukem. Dramatické duely jeden na jednoho vždy potrvají týden. Všichni, kdo se dostanou alespoň do 4. kola, získají odměny v Netech. Jejich výše bude stoupat až do finálové řežby. Celkový vítěz Tipcupu získá 500 000 korun. Vyšplhejte až na vrchol!

Tipsport.net

Zrušit