Rubriky:

Komerční články

Sledujte všechny zápasy Tipsport extraligy na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč!

Komerční článek - 13. září 2014 00:05

Skoro pět měsíců čekání je u konce! V pátek vyjedou na led hvězdy českého hokeje a začne očekávaná honba za titulem letošního mistra Tipsport extraligy! Začněte Tipsport extraligu na TV Tipsport, která vám přináší jako jediná televize všechny zápasy v přímém přenosu, vysoké kvalitě a plném rozlišení!

 

Loňská sezóna vyvrcholila moravským finále, ve kterém nakonec Zlín přejel Kometu Brno. I před touto sezónou sázkařská komunita Tipsportu posílá trofej na Moravu, když nejvíce sázkařů věří v celkové vítězství Ocelářů z Třince. Není divu, když v létě právě Oceláři spolu se Spartou pořádně zahýbali přestupovým trhem. Do Třince přišel Zbyněk Irgl a Rostislav Klesla, do Sparty Michal Barinka či Rastislav Staňa, který spolu s dalšími slovenskými reprezentanty Kukumbergem a Marcinkem budou určitě patřit k hvězdám Tipsport extraligy. A jak se povede dalším týmům? Bude se Petru Tonovi dařit v Kometě? Udrží se v lize nováčci z Mladé Boleslavi a Olomouce? Obhájí Zlín mistrovský titul?

Kompletní porci přímých přenosů z extraligových kluzišť můžete vidět pouze na jediném místě. Sledujte TV Tipsport a užijte si možnost přepínat mezi všemi zápasy podle toho, na co jste si právě vsadili. A to není vše! Na TV Tipsport si můžete všechna utkání vychutnat i přímo ve svém mobilu díky naší nové aplikaci.

Ve druhém kole Tipsport extraligy můžete na TV Tipsport sledovat tato utkání:

neděle 15:00 HC Oceláři Třinec – HC Olomouc
neděle 15:30 HC Energie Karlovy Vary – HC Vítkovice STEEL
neděle 17:00 HC Slavia Praha – Bílí Tygři Liberec
neděle 17:20 HC Kometa Brno – PSG Zlín
neděle 17:30 HC Škoda Plzeň – HC Verva Litvínov
neděle 17:30 BK Mladá Boleslav – HC ČSOB Pardubice
neděle 17:30 Mountfield HK – HC Sparta Praha

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte kromě přístupu k tisícům přímých přenosů na TV Tipsport i 150 korun zdarma na sázení!

Tipsport.net

Zrušit