Rubriky:

Komerční články

Sledujte NHL v přímých přenosech na TV Tipsport a získejte 150 Kč zdarma!

Komerční článek - 6. října 2014 00:05

Je tady 97. ročník nejslavnější hokejové soutěže planety a TV Tipsport vám opět přináší přímé přenosy po celou sezónu. Sledujte každou noc na TV Tipsport to nejlepší, co světový hokej nabízí v přenosech z NHL.

 

I když se přes léto odehrálo plno zajímavých přestupů, které se nevyhnuly ani českým hvězdám, favorité na Stanley Cup jsou stejní jako v posledních letech. Obhájci trofeje LA Kings s nestárnoucím Mariánem Gáboríkem v čele, Chicago Blackhawks, kteří ke Kaneovi a Toewsovi přivedli Brada Richardse, nebo Boston s Davidem Krejčím a Zdenem Chárou. Čeští fandové se určitě mohou těšit na akce dua Plekanec – Sekáč v Montrealu, parádičky Martina Havláta v New Jersey Devils a samozřejmě i jednoho z největších talentů v NHL, Tomáše Hertla. V žádném výčtu hokejových lákadel nesmí chybět Jaromír Jágr, jehož kousky vám díky TV Tipsport také neuniknou.

Kdo zvedne příští rok v červnu nad hlavu Stanley Cup? Komu z více než třiceti Čechů se nadcházející sezóna povede nejlépe? Sledujte od 8. října každou noc na TV Tipsport.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a užijte si přímé přenosy z NHL. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit