Rubriky:

Komerční články

Miliónová výhra v NHL a fotbalová kvalifikace na tiketech sázkařů Tipsportu!

Komerční článek - 13. října 2014 16:11

Začátek zámořské NHL i druhé kolo fotbalové kvalifikace o EURO 2016 přinesly parádní zásahy tipérů z největší sázkařské komunity. Sobotní hokejová trefa dokonce udělala ze sázkaře ze Zlína milionáře! Na úspěšných tiketech nechyběla výhra českého týmu v Turecku, obrat ze stavu 2:4 v KHL, ani výhry všech tenisových favoritů.

 

Králem víkendu je určitě sázkař ze Zlína, který se nebál na sedm hokejových zápasů naložit rovných 100 000 korun. Střelecké komando Magnitogorsku v čele s Janem Kovářem dokázalo otočit stav 2:4 a šťastnému výherci přihrálo fantastickou výhru 1 025 000 Kč!

Parádní odhad předvedl i sázkař Vietcongvn, který tři tipy na fotbalové remízy podpořil v Tiket aréně skoro dvěma tisíci a u všech tří zápasů si na zelenou fajfku musel počkat do poslední desetiminutovky. Výhra přes 86 tisíc korun za to ale určitě stála.

Úplně opačnou strategii zvolil strnad5. Ten vytvořil „plachtu" o 24 zápasech, šel po jasných favoritech a na svůj Extratip naložil rovných 1 000 Kč. Jeho odhad byl přesný v deseti tenisových, jedenácti fotbalových i třech hokejových zápasech a v pátek večer už oslavoval výhru úžasných 203 230 Kč.

V tomto týdnu nás čekají další napínavé souboje v kvalifikaci o EURO 2016, naplno běží NHL i Tipsport extraliga a v pátek se vrací i nejvyšší česká fotbalová soutěž. Povedou se podobné trefy i tento týden? Podívejte se do Tiket arény, inspirujte se od zkušených sázkařů a podělte se o své povedené trefy! Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a inspirujte se nejlepšími tikety sázkařské komunity Tipsportu v Tiket aréně. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit