Rubriky:

Komerční články

Sledujte El Clásico na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč!

Komerční článek - 20. října 2014 00:05

Bale – Benzema – Ronaldo vs. Messi – Neymar – Suárez. Který útok je nejlepší na světě a který bude v sobotu nejlepší hřišti? Sledujte vrchol podzimního klubového fotbalu, 261. El Clásico, v přímém přenosu na TV Tipsport v sobotu v 18:00.

 

Luis Suárez nemohl mít lepší premiéru. Naskočí k Neymarovi a Messimu rovnou do 261. El Clásica. Proti nim bude stát Real Madrid, který jako obvykle přes léto nakoupil nejdražší možné posily, a v záloze tak od začátku sezóny září mistr světa Toni Kroos a talentovaný James Rodriguez. Real má taky co napravovat. Když v posledních šesti případech přijela Barca v lize na San Bernabeu, tak jenom jednou zůstaly všechny body doma. Útočné komando BBC dalo letos soupeřům v lize už 20 gólů a Neymar s Messim zvládli třináct zásahů. Uvidíme hodně gólů, nebo taktickou bitvu? Prosadí se hned v prvním zápase Suárez, nebo ho zastaví tvrďák Pepe?

Sledujte na TV Tipsport nejlepší zápas, jaký může světový klubový fotbal na podzim nabídnout. Založte si ZDE účet a rovnou sledujte v akci Messiho, Ronalda či Neymara. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit