Rubriky:

Komerční články

Statisícové výhry za pár vsazených korun na tiketech v Tipsportu, největší sázkařské komunitě!

Komerční článek - 20. října 2014 15:45

Uplynulý víkend se v největší sázkařské komunitě Tipsportu nesl ve znamení stotisícových výher za pár vsazených desetikorun. V kurzu byly oblíbené sázky na střelce v Tipsport extralize i plachta plná fotbalových dvojtipů. Nejlepší trefu předvedl určitě pohodak – 24 korun rozmnožil na 200 tisíc!

 

Pohodak si zpříjemnil nedělní odpoledne nejlepším možným způsobem. Sesbíral 25 zápasů a mezi 21 fotbalových vtěsnal i dva basketbalové a dva hokejové. U fotbalu si pomáhal dvojtipy, což se hlavně ve šlágru Serie A ukázalo jako skvělá volba. V zápase Interu s Neapolí totiž padly všechny čtyři góly v posledních deseti minutách a domácí srovnali až v 95. minutě. Za 24 Kč si pohodak mohl třeba koupit lístek na tramvaj. Neudělal to a raduje se z fantastické výhry 199 879 Kč!

Podobnou jízdu předvedl i sázkař na kladenské pobočce, který v pátek poskládal kombík plný extraligových střelců. Oblíbená strategie tipérů v největší sázkařské komunitě tentokrát vyšla téměř dokonale a k úplné spokojenosti už chyběla jen trefa Jaroslava Bednáře. „Bedýnka" nakonec proti Zlínu vůbec nenastoupil, a tiket tak nepotopil. Z třiceti korun je krásných 71 212 Kč.

Úplně opačnou taktiku zvolil Engi33. Ten se nebál naložit skoro třicet tisíc na to nejlepší, co evropský fotbal nabízí. Na tiketu měl trio nejlepších střelců Primera División doplněné o výhru Bayernu. Ronaldo, Neymar ani Messi nezklamali a Engi33 se raduje z 93 148 Kč!

V tomto týdnu se vrací fotbalová Liga mistrů i Evropská liga s pražskou Spartou a v Singapuru se rozbíhá Turnaj mistryň s Petrou Kvitovou. Uvidíme opět podobné parádní trefy? Podívejte se do Tiket arény, inspirujte se od zkušených sázkařů a podělte se o své povedené trefy!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a inspirujte se nejlepšími tikety sázkařské komunity Tipsportu v Tiket aréně. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit