Rubriky:

Komerční články

Víkend plný statisícových výher na tiketech v Tipsportu, největší sázkařské komunitě!

Komerční článek - 3. listopadu 2014 15:28

Minulý týden si krásnou trefu připsal Osel, který sice předvedl výborný přehled ve druhé francouzské lize, ale nervy mu pocuchal lídr slovenské ligy. Hokejový stratég ono44 prožil díky NHL hodně veselý pátek a se skoro stejným tiketem prožil beka27 opravdový Halloween. V rubrice „Jiná liga“ se pak podíváme na výbuch Barcelony.

 

Osel ukázal, že pokud jde o francouzský fotbal, tak má za ušima. V Ligue 2 správně trefil i dvě výhry hostů, ale to vše přišlo po tom, co už už tiket málem roztrhal. Lídr slovenské ligy Trenčín totiž hostil podprůměrný Ružomberok a dvěma góly otáčel na 4:3 až v 89. a 91. minutě. Potom už Osel mohl v klidu sledovat svou silnou parketu a večer se radoval z výhry 232 098 Kč za vsazených 600 korun.

ono44 si počkal na svůj den a byl to právě halloweenský pátek, kdy se probudil a zjistil, že všech deset zápasů NHL, které večer na tiket nasázel, je „zelených." Trefil hned pět remíz a naprosto zaslouženě se za pouhých šest korun raduje ze 144 297 Kč. Jenom jedinkrát se od předchozího tiketu odlišil beka27 a namísto 87 tisíc za pětikorunu mu patří titul Smolař týdne. Stačilo jedno kliknutí a bral by aspoň 35 tisíc. Stačilo kliknout na EXT a z „běžné akovky" se stane Extratip, který automaticky pojistí tiket proti selhání zápasu s nejnižším kurzem.

Rubrika Jiná liga má tentokrát skutečně povedeného vítěze, protože petikmia na svém tiketu „chladnokrevně zaříznul" Barcelonu a rovných pět tisíc naložil na hosty z Celty Vigo. Ani jednu z devatenácti střel Messi a spol. neproměnili a petikmia se raduje ze 145 tisíc!

V tomto týdnu pokračuje Liga mistrů a Evropská liga s pražskou Spartou, čeští hokejoví reprezentanti se představí na Karjala Cupu a naše tenistky se poperou o výhru ve Fed Cupu před domácím publikem proti Němkám. Uvidíme opět podobné parádní trefy? Podívejte se do Tiket arény, inspirujte se od zkušených sázkařů a podělte se o své povedené tikety!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a inspirujte se nejlepšími tikety sázkařské komunity Tipsportu v Tiket aréně. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net