Rubriky:

Komerční články

Půl miliónu za 24 Kč a další skvělé trefy v Tipsportu, největší sázkařské komunitě!

Komerční článek - 10. listopadu 2014 16:03

Tentokrát ovládl víkend remízový kombík sázkaře s přezdívkou 302593, díky kterému se za 24 korun obohatil o půl miliónu, skvělý odhad prvních poločasů sázkaře martasliberec a 16 tisíc korun, které tucek99 bez rozpaků naložil na tiket o jedenácti zápasech.

 

Nejlepší víkendový tiket určitě vytvořil sázkař s číselnou přezdívkou 302593. Vyhrát půl miliónu za 24 Kč rozhodně zaslouží respekt, ale ještě úžasnější je sledovat, jaký tiket sázkař vytvořil. Vybral si osm remíz, po jedné ve futsalu, florbalu a basketbalu a pětkrát si pomohl „křížem" v házené. Z tiketu vytvořil kombinátor po čtyřech skupinách, a i když si původně šel pro milión a půl, tak mohl být hodně spokojený, protože jediné dva zápasy, které neskončily plichtou, dal do jedné skupiny.

V sobotu se na pobočku vypravil sázkař martasliberec, který si taky připravil kombík s osmi zápasy a čtyřmi skupinami, ale prokázal svůj fotbalový přehled. Šestkrát neomylně trefil výsledek prvního poločasu a jako doplněk pak vybral ještě dvě sobotní sázky na hokej a večer se mohl radovat. Za 90 Kč totiž vyhrál 87 643 korun!

V kategorii Jiná liga tentokrát vybíráme odvážnou nálož na Extratip. Sázkař tucek99 si připravil docela napínavou neděli, když na jedenáct fotbalových zápasů naložil 16 151 Kč! Ve všech případech očekával, že padne 2 a více gólů a ani jednou nemířil vedle. Neděle plná gólů mu vynesla úžasných 172 492 Kč.

Tento týden v Londýně probíhá Turnaj mistrů i s Tomášem Berdychem. Rozjíždí se Tipsport extraliga po reprezentační přestávce, kterou má naopak liga fotbalová, což znamená, že v neděli hrají naši fotbalisté ve šlágru kvalifikace proti Islandu. Uvidíme opět podobné parádní trefy? Podívejte se do Tiket arény, inspirujte se od zkušených sázkařů a podělte se o své povedené tikety!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a inspirujte se nejlepšími tikety sázkařské komunity Tipsportu v Tiket aréně. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net