Rubriky:

Komerční články

Hit letošních vánoc: hračkárna pro velký kluky

Komerční článek - 24. listopadu 2014 11:22

Sport.cz získal od Ježíška tipy na dárky pro opravdové chlapy. Praktický dárek prostě nepotěší.

 

Štědrý večer, kapr už plave v žaludku, svítící stromek, rozdávání dárků, pocit očekávání a napětí, za jaké nesmysly opět vylítly peníze komínem... K čertu s tím, že je to praktický. Originální dárek nečekám. Kniha ( ani neví co čtu ), elektronika ( ó jé, to zas bude kšunt ), parfém ( jak z rybího trhu, co na tom že jí voní ), lahev dražšího alkoholu ( no na večír dobrý ) a měkkouši ( fusekle, triko, prostě hadry ). Ze všeho zabalenýho je cejtit umělá atmosféra, která plynule přechází v přetvářku „to jsem zrovna potřeboval"...

Jde to i jinak. Zpět do klučičích let, znovu zažít opravdový pocit radosti, jako když jsi dostal prvního angličáka, kudlu, vzduchovku, prostě ryzí klučičí radost, která nemusí patřit jen dětem. Představ si hračkárnu pro velký kluky... Nebo ji můžeš rovnou navštívit – klikni na VSTUP DO HRAČKÁRNY.

Všechny položky jsou tím pravým netradičním dárkovým předmětem, který udělá opravdovou radost každému chlapovi, který strávil rok, či dva ze svých nejlepších let na základní vojenské službě. A nejen těm. Dodáváno v „dárkovém balení".

Tyto dárkové předměty jsou volně prodejné od 18 let a není třeba žádného povolení. Znehodnocené zbraně a makety munice jsou zcela neškodné a nepoužitelné k původnímu účelu.

Zkus to letos jinak, zkus ignorovat mimozemšťany a jiný potvory, zkus dát Ježíškovi tip na dárek, na který nezapomeneš ...