Rubriky:

Komerční články

Neskutečná trefa: sázkař v Tipsportu vyhrál 8 103 474 Kč za necelé čtyři stovky!

Komerční článek - 24. listopadu 2014 12:42

8 103 474. Sedm čísel, která díky přesně složenému kombíku změnila v sobotu sázkaři s číselnou přezdívkou 189993 život. V následujícím článku vám představíme jeho recept na cestě k milionům. Podíváme se i na to, jak úřadoval hokejový expert killtrab.

 

V sobotu se v Tipsportu děly velké věci. Nejprve svůj tiket poskládal sázkař s přezdívkou 189993, který si vybral devět fotbalových zápasů napříč Evropou a všem přisoudil 4 a více gólů. Na svůj kombík vsadil 380 korun a asi ani netušil, jakou sobotu si právě připravil. Jeden po druhém mu začaly jeho zápasy vycházet, až mu osm milionů viselo jen na souboji druhé švýcarské ligy mezi Chiassem a Bielem. Od sedmé minuty byl stav 0:1, a když už to vypadalo na kombík s jednou chybou, padly od 82. minuty hned tři góly a sázkaři 189993 se musel pořádně zvednout tep. Za 380 Kč totiž vyhrál 8 103 474 Kč.

Úspěšnou sobotu dokončil sázkař killtrab, který vzal tři hokejové zápasy a určil jim přesné skóre. Pokud rovnou nesledoval souboj Philadelphie a Columbusu v přímém přenosu na TV Tipsport, čekalo ráno na tohoto hokejového šťastlivce příjemné překvapení. Všechny tři výsledky přesně na gól vyšly a za desetikorunu vyhrál 44 030 Kč.

V tomto týdnu se vrací fotbalová Liga mistrů i Evropská liga, v níž Sparta na Letné přivítá Neapol. Uvidíme opět podobné parádní trefy? Podívejte se do Tiket arény, inspirujte se od zkušených sázkařů a podělte se o své povedené tikety!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a inspirujte se nejlepšími tikety sázkařské komunity Tipsportu v Tiket aréně. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net