Rubriky:

Komerční články

Výhra 414 400 Kč za gól v poslední minutě v Tipsportu, největší komunitě sázkařů!

Komerční článek - 9. prosince 2014 10:09

Minulý týden se tipérům v Tipsportu opravdu podařil a opět se podíváme na trojici nejlepších tiketů. Nejprve to bude krásný týden, na jehož konci čekalo na sázkaře 195 550 Kč, potom Foxiczek a jeho exkluzivní hokejový tiket. Nakonec to bude Rasto5, kterému se krásná výhra už houpala na vlásku.

 

V pondělí si vsadíte gradaci na pobočce a v pátek si jdete pro výhru 195 550 Kč. Tak by mohl znít recept sázkaře s přezdívkou 193983 na to, jak si pořádně zpříjemnit prosinec. Celý týden trpělivě čekal, jak dopadne devět fotbalových a dva hokejové zápasy, a jestli se mu povede rozmnožit jeho vsazených 160 korun. Povedlo se a v pátek si šel pro úžasnou výhru!

Foxiczek předvedl přes víkend lišácký instinkt a za desetikorunu bral 20 307 Kč! Devět hokejových zápasů a hned osm z nich skončilo těsnou výhrou o jedinou branku. Několikrát jsme zde ukazovali tikety, kde rozhodoval jediný gól, ale aby jich hned osm skončilo takto těsně...

Rasto5 je známou postavou Tiket arény a jedním z nejoblíbenějších sázkařů největší sázkařské komunity. Svými tikety se totiž nezapomene pravidelně pochlubit a i tentokrát ukázal, že se nebojí svůj Extratip pořádně naložit. Vsadil 40 000 Kč a v zápase Loko Moskva - Jekatěrinburg zachránili tiket domácí svým gólem z 90. minuty. Rasto5 se tak zaslouženě raduje z výhry 414 400 korun.

V tomto týdnu se vrací fotbalová Liga mistrů i Evropská liga, v níž Sparta bude bojovat o postup ze skupiny. Uvidíme opět podobné parádní trefy? Podívejte se do Tiket arény, inspirujte se od zkušených sázkařů a podělte se o své povedené tikety!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a inspirujte se nejlepšími tikety sázkařské komunity Tipsportu v Tiket aréně. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!