Rubriky:

Komerční články

Statisíce za pár korun na hokejových tiketech v Tipsportu, největší komunitě sázkařů!

Komerční článek - 15. prosince 2014 15:03

Sice v minulém týdnu končily skupinové fáze Ligy mistrů i Evropské ligy, ale nejlepší tikety celého týdne vysekli v Tipsportu rozhodně hokejoví experti. Hned dvakrát se o bohatého Ježíška postaralo páteční kolo Tipsport extraligy a jednou úřadoval přesný odhad v NHL.

 

V pátek se hrálo 29. kolo Tipsport extraligy a dva sázkaři Tipsportu si udělali předčasné Vánoce. Prvním byl benoit, který za pětikorunu poslal do hry třikrát tip na přesné skóre a asi ani sám nečekal, že se parádní výhry 60 610 Kč dočká v posledních vteřinách. Třinecký Růžička i zlínský Svoboda se trefili do prázdné branky těšně před koncem a zajistili tak na poslední chvíli přesně takové skóre, jaké bylo potřeba.

Ještě bohatší dárek si pod stromeček nadělil sluky1. Vsadil dvacetikorunu, zopakoval dva zápasy z předchozího tiketu a vyměnil šlágr kola Litvínov – Třinec za zápas Plzně s K. Vary. Tím si zaplatil lístek na horskou dráhu. Energie totiž díky dvěma gólům ve třetí třetině vedla 2:3 a zbýval jediný gól Plzně. Ten z mezikruží v čase 59:59 vstřelil Nicholas Johnson a sluky1 vyhrál za dvacetikorunu 114 840 Kč!

Třetím tiketem týdne je trefa, kterou předvedl sázkař imcs20. Ten si posvítil na NHL a stejně jako sluky1 a benoit věřil tipu na přesné skóre. Vsadil v kurzu 88:1 na výhru Minnesoty Wild 5:4 a brzy pochopil, co to znamená wild v angličtině. V pořádně divoké třetí třetině Minnesota otočila z 1:4 na 5:4 a imcs20 se za 47 korun raduje z výhry 90 992 Kč!

V předvánočním týdnu jsou v plném proudu nejlepší evropské fotbalové ligy a čeští hokejisté otestují formu na Channel One Cupu. Uvidíme opět podobné parádní trefy? Podívejte se do Tiket arény, inspirujte se od zkušených sázkařů a podělte se o své povedené tikety!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a inspirujte se nejlepšími tikety sázkařské komunity Tipsportu v Tiket aréně. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net