Rubriky:

Komerční články

Neskutečná trefa! Sázkař „Chan“ vyhrál 2 019 602 Kč za 35 korun!

Komerční článek - 23. ledna 2015 14:44

Jak se stát milionářem během jednoho odpoledne? Stačí k tomu pár drobných, pořádný kus důvěry ve vlastní tikety, trocha trpělivosti a pevné zdraví po konci posledního zápasu. Sázkař s přezdívkou Chan dokázal, že má všechno, a raduje se z úžasné výhry přes dva milióny korun!

 

Sázkař Chan teď asi bude nějaký čas přemýšlet, co se to ve středu odpoledne dělo a jaké je štěstí, že Messi je tak pohotový střelec. Vsadil si totiž u Chance šest tiketů, na kterých byly pokaždé ty stejné zápasy. První vsadil za desetikorunu a vyhrál 500 537 Kč. Dalších pět naprosto identických tiketů vsadil za pětikorunu a může se radovat z výhry 303 813 Kč na každém z nich. Celková výhra? Neuvěřitelné 2 019 602 Kč!

Jaký je tedy recept na úspěch od sázkaře Chana? Celkem 17 zápasů. 3 mače z NHL a zbytek jsou středeční souboje ve fotbalových pohárech. Devětkrát se Chan spolehnul na výsledek prvního poločasu a hned v osmi případech to viděl na remízu. Čtyřikrát zápas skončil nejtěsnějším možným výsledkem a potom je tu Lionel Messi.

Argentinský zázrak má v posledních dnech parádní střeleckou formu a přímo si říká o to, aby ho sázkaři přidávali na své tikety. Udělal to i Chan, a když za stavu 0:0 v 85. minutě neproměnil Messi penaltu, muselo to být krušné. Naštěstí byl Argentinec první, kdo se k vyraženému míči dostal a poslal Barcu do vedení a sázkaře s přezdívkou Chan k miliónům.

Na závěr jedna zdánlivá maličkost, která stojí mezi úspěchem a prohrou. Autor těchto parádních tiketů měl podle svých slov do poslední chvilky na tiketu i Neymara. Nakonec ho ale stáhnul a může se radovat z celkové výhry 2 019 602 Kč.

Přidejte se do největší sázkařské komunity a inspirujte se zajímavými tikety v Tiket aréně i vy. Stačí si založit herní účet u Tipsportu nebo Chance.

Chance

Zrušit