Rubriky:

Komerční články

Extratip zachránil sázkaři „Rasto5“ z Tipsportu výhru 3 330 400 Kč!

Komerční článek - 2. února 2015 14:44

Když se v Tiket aréně nebo v diskuzním fóru objeví přezdívka sázkaře Rasto5, zkušení členové největší sázkařské komunity vědí, že je o zábavu postaráno. Tentokrát se možná inspiroval sázkařem s přezdívkou Chan, který minulý týden vytvořil rovnou šest identických tiketů, a taky svůj Extratip vsadil hned dvakrát.

 

Pokud jste o Extratipu ještě neslyšeli, tak sázkař Rasto5 v neděli předvedl učebnicový příklad. Výhodou Extratipu totiž je, že pojistí tiket proti tomu nejhoršímu, co se může sázkaři stát – selhání největšího favorita. Pokud si vsadíte Extratip, u zápasu s nejnižším kurzem se zobrazí oranžová vlaječka, která zaručí, že tiket bude výherní i přes to, že hlavní favorit s nejnižším kurzem selže.

Rasto5 se svým Extratipem prošel skoro celou sportovní neděli. Začal v Austrálii na finále prvního Grand Slamu, pak přidal čtyři hokejové zápasy a deset fotbalových tipů. Jediné selhání na tiketu přišlo v jediný možný okamžik. Southampton prohrál doma se Swansea a byl to právě ten zápas, který měl u sebe oranžovou vlaječku Extratipu. Za monstrózní vklad 80 000 Kč se tak Rasto5 raduje z výhry 3 330 400 Kč! Není jisté, jestli se Rasto5 inspiroval strategií sázkaře s přezdívkou Chan z minulého týdne, ale i on si k tomuto tiketu přidal ještě jeden stejný a s menším vkladem se radoval z výhry 369 258 korun!

Druhým parádním víkendovým zásahem je tiket sázkaře s přezdívkou 603818, který si v sobotu s přehledem počkal rovnou na čtyři remízy v jednom kole francouzské Ligue 1. Přidal dalších šest zápasů a jeho anglicko-francouzský fotbalový tiket mu přinesl za vklad 10 Kč výhru 39 955 korun!

V tomto týdnu nás čeká madridské a liverpoolské fotbalové derby a zápasy českých hokejistů s Ruskem. Uvidíme opět podobné parádní trefy? Podívejte se do Tiket arény, inspirujte se od zkušených sázkařů a podělte se o své povedené tikety! Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a inspirujte se nejlepšími tikety sázkařské komunity Tipsportu v Tiket aréně. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit