Rubriky:

Komerční články

Sázkař v Tipsportu trefil šest remíz a vyhrál 994 230 Kč!

Komerční článek - 9. února 2015 16:18

Víkend plný fotbalových taháků byl v největší sázkařské komunitě pořádně bohatý i na krásné tikety. Dnes se podíváme na cestu sázkaře z Prahy k bezmála miliónu přes šest remíz, a ukážeme si taky, jak různé konce může mít zaváhání Manchesteru City proti Hullu.

 

To si tak po nedělním obědě skočíte na procházku, zastavíte se na pobočce a za pětistovku naložíte na tiket šest šlágrů z různých soutěží. Aby nebyl tiket příliš fádní, přisoudíte všem zápasům remízu. Doma už pak jen sledujete, jak vám vychází jeden zápas za druhým. Tak zní recept na úspěch od sázkaře z pražské pobočky, který si díky sázce na lisabonské derby vyzkoušel, co znamená poctivý sázkařský adrenalin. V 88. minutě domácí Sporting otevřel skóre a šest minut smutku se změnilo v nadšení, když Jardel v 94. minutě srovnal na 1:1. Parádní nedělní jízdu ukončil pražský tiper s výhrou 994 230 Kč!

Minulý týden jsme věnovali Extratipu, který Rasto5 s přehledem přetavil v miliónovou výhru. Dnes se podíváme na rozdíl mezi použitím a vynecháním této drobné ale hodně důležité vychytávky. Manchester City v sobotu remizoval s Hullem 1:1, což byl hodně překvapivý výsledek. Citizens se určitě na většině tiketů, na kterých se ocitli, nacházeli v roli největšího favorita. Jedno kliknutí a selhání milionářů z Manchesteru nemuselo sázkaře s přezdívkou olvejd2 mrzet. I s prohrou favorita totiž za pětikorunu vyhrál 54 313 Kč. Naopak právě rozhodnutí nehrát Extratip stálo u sázkaře s přezdívkou 256728 mezi výhrou 128 300 Kč a titulem Smolař měsíce.

V tomto týdnu se vrací hokejová Tipsport extraliga, v níž finišují souboje o play off, a pokračují všechny špičkové fotbalové soutěže. Uvidíme i tentokrát podobné trefy? Podívejte se do Tiket arény, inspirujte se od zkušených sázkařů a podělte se o své povedené tikety!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a inspirujte se nejlepšími tikety sázkařské komunity Tipsportu v Tiket aréně. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit