Rubriky:

Komerční články

Hokejové trefy v Tipsportu přinesly minulý týden sázkařům statisíce korun!

Komerční článek - 16. února 2015 15:52

V uplynulém týdnu se výborně činili hokejoví sázkaři, ať šlo o Tipsport extraligu, KHL nebo italskou ligu. Nejlepší tiket má „na triku“ sázkař s přezdívkou mlejnas88, který svůj tip naložil do Tiket arény, a k výhře tak inspiroval stovky sázkařů.

 

Sázkař s přezdívkou mlejnas88 zabodoval v neděli tiketem, na kterém zkombinoval biatlon, fotbal a Tipsport extraligu a nebál se na ně naložit 40 000 Kč. Hodně prozřetelně si pomohl dvojtipem u AS Řím, protože domácí nebyli proti Parmě schopní vstřelit gól. Nezklamaly ani biatlonové štafety a sázka proti Slavii, to je pro sázkaře v posledních kolech Tipsport extraligy pomalu povinnost. Za přesný tip se raduje z výhry 108 000 Kč! No a protože sázkař mlejnas88 je v Tiket aréně známá postava, letos už 8x inspiroval více než 100 sázkařů, i tentokrát se s jeho správným tipem svezly stovky kolegů z největší sázkařské komunity.

S výrazně nižším vkladem, ale neméně zajímavým tiketem se ve středu pochlubil sázkař s přezdívkou vasek1. Ten si na tiket vybral dvě remízy – jednu basketbalovou a druhou házenkářskou a podpořil je sázkou na dva úspěšné hokejové střelce. Přesně mířil litvínovský Jakub Petružálek i Stéphane Da Costa a za stokorunu se sázkař raduje z výhry 82 000 Kč!

V tomto týdnu nás opět čeká souboj o poslední volná místa v play off Tipsport extraligy a na fotbalových trávnících se vrací hvězdná Liga mistrů i domácí nejvyšší fotbalová liga. Uvidíme i tentokrát podobné trefy? Podívejte se do Tiket arény, inspirujte se od zkušených sázkařů a podělte se o své povedené tikety!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a inspirujte se nejlepšími tikety sázkařské komunity Tipsportu v Tiket aréně. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit