Rubriky:

Komerční články

Přímé přenosy z 1. české ligy online a bez zpoždění? Pouze na TV Tipsport

Komerční článek - 18. února 2015 13:05

Startuje jarní část nejvyšší české fotbalové ligy a pouze na jednom místě uvidíte kompletní porci všech zápasů v přímém přenosu a bez zpoždění. Na internetové sportovní televizi TV Tipsport sledujte online souboj o titul mezi Spartou a Plzní nebo záchranářské bitvy týmů na chvostu tabulky.

 

Existuje několik způsobů, jak sledovat nejvyšší českou fotbalovou soutěž, ale nikde kromě TV Tipsport si jednoduše nevychutnáte kompletní program na jednom místě a bez jakéhokoliv zpoždění. Na televizní obrazovce najdete jen omezenou nabídku vybraných zápasů. Ostatní internetové televize vám sice nabídnou kompletní program, ovšem rovnou s minutou a půl zpoždění oproti realitě.

Ve fotbale, kde se zápas rozhoduje v několika okamžicích a kde hráč přeběhne hřiště za pár sekund, je devadesát vteřin skutečně hodně času, což nejednomu fanouškovi může totálně zkazit zážitek z celého zápasu. Právě proto je TV Tipsport jedinou online televizí, která nabízí kompletní porci opravdu přímých přenosů. Na největší online sportovní televizi vám neuteče jediná akce vašeho oblíbeného týmu právě v okamžiku, kdy k ní dojde i na trávníku.

Na jaře můžete na TV Tipsport najít odpověď na celou řadu zapeklitých otázek. Zazáří Aidin Mahmutovič v Plzni? Předběhne Sparta vedoucí Viktorku, nebo oběma vypálí rybník třetí Jablonec? Udrží se Baník v boji o poháry i bez podzimních tahounů? Komu se nevyhne boj o záchranu?

Chcete si vychutnat nezpožděné přímé přenosy z 1. české fotbalové ligy a k tomu každý týden přenosy např. z Primera División či Serie A? Zaregistrujte se u Tipsportu a získejte navíc 150 Kč zdarma!

Tipsport.net

Zrušit