Rubriky:

Komerční články

Podívejte se na nejlepší hokejové tikety minulého týdne a jedno fotbalové překvapení v Tipsportu!

Komerční článek - 23. února 2015 15:54

V uplynulém týdnu se výborně činili hokejoví sázkaři, ať šlo o Tipsport extraligu, NHL nebo německou ligu. Konec extraligy s sebou nese napínavé souboje o play off a pořádně naložené tikety. Na závěr jsme připravili jedno parádní fotbalové překvapení.

 

Prvním tiketem v dnešním výběru se blýskl sázkař s přezdívkou yura11. Ten ukázal, že když se to umí, tak sázet na střelce je skvělá cesta k výhře. V sobotu odpoledne vybral na svůj tiket za dvacetikorunu čtyři střelce z finské a švédské ligy a k večeru se mohl radovat z výhry 27 720 Kč!

Druhou hokejovou trefou ve výběru nejlepších tiketů minulého týdne je tiket sázkaře s přezdívkou HANZ1. Ten sice taky věřil střelcům jako yura11, ale trochu jiným způsobem. Vsadil na pět a více branek v souboji Tipsport extraligy mezi Vary a Zlínem a na svůj tip poslal monstrózní vklad 90 000 korun! Trocha napětí, pouhé 2 góly po čtyřiceti minutách a čtyřgólová smršť v poslední třetině a výhra 150 300 Kč byla na světě.

Poslední tiket jsme tentokrát vybrali z fotbalových trávníků, ale o tuto trefu jsme vás nemohli ochudit. V sobotu naprosto nečekaně selhala doma FC Barcelona v souboji se sedmou Málagou. Diskuzním fórem i Tiket arénou okamžitě proletěl tiket sázkaře s přezdívkou petikmia, který vzbudil pořádný rozruch. Na výhru Málagy totiž naložil 5000 a díky kurzu 40:1 a neschopnosti Barcelony vstřelit gól radoval z výhry 200 000 Kč!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a inspirujte se nejlepšími tikety sázkařské komunity Tipsportu v Tiket aréně. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit