Rubriky:

Komerční články

Sázkař v Tipsportu vyhrál 1 537 200 Kč díky penaltě v poslední vteřině!

Komerční článek - 9. března 2015 00:05

To, co v úterý předvedl sázkař s přezdívkou prochis, je ukázka neskutečně pevných nervů. Už jenom fakt, že na svůj tiket naložil 549 000 Kč je úctyhodný. Průběh zápasu pak byl jenom třešničkou na dortu. Podíváme se i na další povedené fotbalové tikety posledních dní.

 

Vyhrát 1 537 200 Kč je samozřejmě úžasný výkon. Ale sázkař s přezdívkou prochis ukázal, co znamená mít ocelové nervy. Ihned po tom, co prochis poslal svůj tiket v úterý do Tiket arény, se rozpoutaly vášnivé debaty, které průběh jediného zápasu na tiketu jenom podpořil. Není divu, vždyť prochis vsadil půl miliónu na Aston Villu, která naposledy vyhrála 7. 12. 2014! Potom už začala zábava pro kardiaky, která vyvrcholila vítěznou penaltou Aston Villy v poslední vteřině nastavení. Sázkaři v diskuzním fóru po tomto kousku dokonce řešili, jestli se za přezdívkou prochis neschovává sám střelec gólu Christian Benteke. Tuto informaci sice potvrdit ani vyvrátit nemůžeme, ale můžeme potvrdit, že se sázkař prochis radoval z výhry 1 537 200 Kč!

Druhý tiket, který si minulý týden vysloužil pozornost největší sázkařské komunity, sestavil sázkař s přezdívkou Peticcek. Tentokrát to bylo hned deset zápasů z pěti různých sportů a s vkladem 3 000 Kč. Fotbal, tenis, hokej, basket i kulečník. Tak komplikovaná byla cesta sázkaře Peticcek k výhře 76 080 korun, na které se s ním svezly stovky sázkařů díky inspiracím v Tiket aréně.

V tomto týdnu se vrací Liga mistrů, pokračuje nejvyšší česká liga i play off hokejové Tipsport extraligy. Uvidíme i tentokrát podobné trefy? Podívejte se do Tiket arény, inspirujte se od zkušených sázkařů a podělte se o své povedené tikety!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a inspirujte se nejlepšími tikety sázkařské komunity Tipsportu v Tiket aréně. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit