Rubriky:

Komerční články

Sledujte El Clásico na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč!

Komerční článek - 16. března 2015 00:05

El Clásico, to je pokaždé záruka toho nejlepšího, co světový klubový fotbal může nabídnout. Opět se hraje o titul v Primera División, opět proti sobě stojí dva z nejlepších fotbalistů historie a opět zápas na Camp Nou přitáhne k obrazovkám milióny diváků na celé planetě. Vy sledujte 263. El Clásico v přímém přenosu na TV Tipsport!

 

Vyhrabe se Real z krize posledních měsíců právě v nejdůležitějším zápase jarní sezóny? Potvrdí Barca svou skvělou formu? Překoná zase Lionel Messi některý z historických rekordů? Nedělní souboj potká oba soupeře v úplně rozdílných pozicích, a bude tak zajímavé sledovat, jestli Barca skutečné potvrdí roli jednoznačného favorita. Proti skvěle fungujícímu útoku Messi – Neymar – Suárez bude stát poněkud rozladěné trio BBC (Bale – Benzema – Cristiano Ronaldo).

Historické tabulky hovoří jasně. Za posledních 15 vzájemných zápasů padly jen jednou méně než tři branky. Lepší pozvánku ke sledování snad ani nemůžete dostat. Nenechte si tedy ujít vrchol jara a sledujte přímý přenos z El Clásica na TV Tipsport!

Sledujte na TV Tipsport nejlepší zápas, jaký může světový klubový fotbal na jaře nabídnout. Založte si ZDE účet a rovnou sledujte v akci Messiho, Ronalda či Neymara. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit