Rubriky:

Komerční články

Sázkař v Tipsportu vyhrál dva milióny za jedno odpoledne!

Komerční článek - 23. března 2015 15:18

Tentokrát se budeme věnovat pouze jedinému sázkaři a hned pochopíte proč. Tím, co sázkař s přezdívkou 337roman předvedl během uplynulého víkendu, se totiž dost výrazně zapsal do největší sázkařské komunity. Bez jediné chyby sestavil dva tikety, na které dohromady naložil 212 000 Kč!

 

Neděle 22. března 2015. Pro většinu z nás to byl běžný víkendový den. Našlo se ale pár výjimek a jednou z nejzářivějších je sázkař s přezdívkou 337roman. Ten se totiž rozhodl, že si v sobotu před půlnocí oživí víkend kombíkem, na kterém na první pohled nebylo nic až tak speciálního. Už na ten druhý však návštěvníky Tiket arény musel upoutat monstrózní vklad 132 000 Kč, kterým sázkař 337roman svůj tip podpořil. Devět fotbalových mačů obohatil o jeden zápas z NBA a NHL. To vzbudilo patřičnou pozornost největší sázkařské komunity a jeho odvážným tiketem se inspirovaly stovky dalších sázkařů.

Když k tomu sázkař 337roman přidal ještě druhý tiket, tentokrát za 80 000 Kč, bylo jasné, že se budou dít velké věci. Pro svůj druhý tiket si totiž vybral sedm zápasů ze svého předchozího tiketu. Ve hře tak měl na sedmi fotbalových hřištích 212 000 Kč. Oba své tikety zvládl s přehledem. Když ve dvou případech skončil zápas nechtěnou remízou, byl na ní 337roman připraven. Měl v těchto případech vsazenu tzv. sázku bez remízy, díky které se mu v případě nerozhodného výsledku tip vyhodnotil v kurzu 1:1. Po konečném hvizdu se tak radoval na prvním tiketu z 1 135 140 Kč a na druhém z 632 200 Kč! Radost museli mít i sázkaři, kteří se jeho tipy inspirovali v Tiket aréně.

Uvidíme i tentokrát podobné trefy? Podívejte se do Tiket arény, inspirujte se od zkušených sázkařů a podělte se o své povedené tikety! Tento týden naskočí zpátky do kvalifikace česká fotbalová reprezentace zápasem proti Lotyšsku, na hokejových stadiónech se pak rozběhne semifinále Tipsport extraligy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a inspirujte se nejlepšími tikety sázkařské komunity Tipsportu v Tiket aréně. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit