Rubriky:

Komerční články

Sledujte kompletní program play off Tipsport extraligy pouze na TV Tipsport!

Komerční článek - 30. března 2015 13:43

Je tady semifinále play off Tipsport extraligy! Na TV Tipsport, největší on-line sportovní televizi, si můžete vychutnat souboje Litvínova s Kometou i Třince se Spartou v plném rozlišení a vysoké kvalitě!

 

Dotáhne Litvínov skvělou sezónu až k titulu? Zopakuje si Kometa loňské finále? Je tady souboj nejlepší čtyřky Tipsport extraligy v semifinále play off. Největší sázkařská komunita favorizuje jednoznačně Oceláře z Třince, kterým věří 45 % sázkařů. Šanci dávají tipéři i famózní černožluté jízdě Ručinského a spol. Žádnými outsidery však nejsou ani jejich soupeři. Kometa je v tempu po úspěšné sérii se Zlínem a Sparta se do finále nepodívala už osm let, a o motivaci tak má postaráno. První čtyři týmy letošní sezóny hrají proti sobě, a každý den nás tak čeká porce špičkového hokeje.

Na TV Tipsport můžete sledovat všechna utkání play off, stejně jako souboje o udržení v Tipsport extralize či přímé přenosy z nejlepších světových hokejových soutěží. Přidejte se do největší sázkařské komunity, kde na vás čekají analýzy zápasů i povedené tikety od zkušených sázkařů. Zaregistrujte se u Tipsportu a získejte navíc 150 Kč zdarma na vaše sázky!

Tipsport.net

Zrušit