Rubriky:

Komerční články

Sázkař v Tipsportu vyhrál 114 099 Kč díky zaváhání českých fotbalistů!

Komerční článek - 6. dubna 2015 00:05

Zaváhání českých fotbalových reprezentantů správně vytušil sázkař s přezdívkou dubicek a radoval se z více než 114 tisíc korun. Dalším specialistou na reprezentační zápasy je sázkař s přezdívkou vbreskovec, který si za desetikorunu odnesl přes sedmdesát tisíc.

 

Čeští fotbalisté byli proti Lotyšům jasnými favority a drtivá většina sázkařů z největší sázkařské kanceláře netipovala nic jiného než výhru domácích. Našli se i takoví, kteří se rozhodli českým reprezentantům na svém tiketu poněkud „podrazit nohy". Mezi nimi byl i sázkař s přezdívkou dubicek, který hned na dvou tiketech vsadil na neprohru Lotyšů. Zajímavý je vklad, který sázkař dubicek na každý tiket vložil. První tiket podpořil vkladem 8 888 Kč a na druhý naložil 9 999 Kč. Svérázné vklady přinesly úspěch a na rozdíl od většiny fandů českého fotbalu se sázkař dubicek mohl po zápase radovat. Vyhrál totiž celkem 114 099 Kč.

Druhým reprezentačním tiketem se ve středu v Tiket aréně představil sázkař s přezdívkou vbreskovec. Ten si sice vybral přátelské zápasy fotbalových trpaslíků, ale jeho výhra za vsazenou desetikorunu rozhodně trpasličí nebyla. Správně natipoval průběh pěti zápasů a trefil např. i kurz 30.50:1, když správně odhadl zápas Singapuru s tichomořským ostrovem Guam. Za desetikorunu se tak radoval z výhry 73 641 Kč.

V tomto týdnu nás opět čeká play off Tipsport extraligy a na fotbalových trávnících se znovu rozjíždí všechny fotbalové ligy. Uvidíme i tentokrát podobné trefy? Podívejte se do Tiket arény, inspirujte se od zkušených sázkařů a podělte se o své povedené tikety!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a inspirujte se nejlepšími tikety sázkařské komunity Tipsportu v Tiket aréně. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit