Rubriky:

Komerční články

Sledujte finále Tipsport extraligy Třinec - Litvínov na TV Tipsport!

Komerční článek - 7. dubna 2015 16:05

Je tady finále play off Tipsport extraligy! Na TV Tipsport, největší online sportovní televizi, si můžete vychutnat souboj nejlepších dvou týmů letošního ročníku, Ocelářů Třinec a Vervy Litvínov, v plném rozlišení a vysoké kvalitě!

 

Litvínov vs. Třinec. Překvapení letošní sezóny vs. favorit celého ročníku. Dva nejlepší týmy základní části letošní Tipsport extraligy. Třinec s Hrňou, Klepišem či Hrubcem, a především se Zbyňkem Irglem. Hrdina letošní sezóny se vrátil po vážné operaci do posledních dvou zápasů série se Spartou a oba svými trefami rozhodl.

Proti Ocelářům stojí překvapení letošní sezóny, Verva Litvínov. Severočeši se do finále podívali naposledy v roce 1996. Letos je za úspěchem táhnou Petružálek, Ručinský, Hanzl či skvělý Pavel Francouz. Největší sázkařská komunita ale z více než osmdesáti procent favorizuje Třinec.

Na TV Tipsport můžete sledovat všechna utkání play off, stejně jako souboje o udržení v Tipsport extralize či přímé přenosy z nejlepších světových hokejových soutěží. Přidejte se do největší sázkařské komunity, kde na vás čekají analýzy zápasů i povedené tikety od zkušených sázkařů. Zaregistrujte se u Tipsportu a získejte navíc 150 Kč zdarma na vaše sázky!

Tipsport.net

Zrušit