Rubriky:

Komerční články

Sledujte derby Sparta - Slavia v přímém přenosu bez zpoždění na TV Tipsport!

Komerční článek - 8. dubna 2015 15:38

V sobotu nás čeká už 283. derby pražských S. Domácí Sparta přivítá svého rivala z Vršovic a opět půjde o pořádně vypjatý souboj. Přesvědčte se na TV Tipsport, jestli platí, že derby nemá favorita. Právě na největší online sportovní televizi si totiž zápas můžete vychutnat v přímém přenosu bez jakéhokoliv zpoždění!

 

Tradiční derby je v českém fotbale jen jedno jediné a vůbec nezáleží, jak na tom oba soupeři jsou v tabulce. Vždy jde o jeden z vrcholů ligy. Před sobotním zápasem živí domácí tým naději na mistrovský titul, ke kterému má ale osm kol před koncem ligy výrazně blíž Viktoria Plzeň.

Slavia letos zažívá ukázkově průměrnou sezónu, když sice dokáže potrápit některé favority, ale ze středu tabulky neuteče. Asi i proto borci v největší sázkařské komunitě jednoznačně věří Spartě. Například sázkař s přezdívkou valdav7 naložil na výhru domácích 12 000 Kč a jeho kolega s přezdívkou mickhals77 vsadil rovnou 50 000 Kč na gól Sparty.

Sledujte kompletní program nejvyšší české ligy právě na TV Tipsport! Je to totiž jediná online televize, která vám zápasy Sparty, Baníku či Plzně nabídne bez jakéhokoliv zpoždění v přímém přenosu!

Chcete si vychutnat naživo souboje v první české fotbalové lize a k tomu každý týden přenosy např. z Primera División či Serie A? Zaregistrujte se u Tipsportu a získejte navíc 150 Kč zdarma!

Tipsport.net

Zrušit