Rubriky:

Komerční články

Velikonoční nadílka? Sázkař v Tipsportu bere 515 550 Kč!

Komerční článek - 12. dubna 2015 00:05

Tentokrát se podíváme na velikonoční nadílku, která u Tipsportu stála skutečně za to. Nejprve to bude odvážný kousek sázkaře s přezdívkou bacak1, a potom půlmiliónová jízda sázkaře z Osoblahy.

 

Jen málokdo asi pochyboval o tom, že je Real Madrid favoritem proti předposlední Granadě. To, že soupeře přejel 9:1, už trochu překvapivé bylo a famózní výkon Cristiana Ronalda umlčel všechny jeho kritiky. Velké věci se během zápasu děly i v Tiket aréně, kam svůj tiket poslal sázkař s přezdívkou bacak1. Jeho monstrózní vklad 214 000 Kč si samozřejmě získal pozornost a 15 sázkařů inspiroval. Po Ronaldově exhibici se sázkař bacak1 radoval z 228 980 Kč.

Druhou velikonoční nadílku předvedl sázkař z Osoblahy, vesničky na polských hranicích. Na svůj tiket vybral 17 víkendových fotbalových taháků a svůj Extratip podpořil sázkou 5 500 Kč. Vsadil na všechny favority a ti splnili základní požadavek sázkaře – ani jeden z nich nezklamal. O šťastném čísle tipéra z Osoblahy nemůže být pochyb, protože kromě dvou pětek ve vkladu má hned čtyři ve výhře. Vyhrál totiž 515 550 Kč!

V úterý se rozbíhá čtvrtfinále Ligy mistrů a na hokejových stadiónech vrcholí finále Tipsport extraligy. Uvidíme i tentokrát podobné trefy? Podívejte se do Tiket arény, inspirujte se od zkušených sázkařů a podělte se o své povedené tikety!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a inspirujte se nejlepšími tikety sázkařské komunity Tipsportu v Tiket aréně. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.