Rubriky:

Komerční články

Živě

Sázkař ArtRoss to vidí jasně: Monako dnes dostane naloženo!

Komerční článek - 14. dubna 2015 14:44

Přinese si Ronaldo formu z domácí soutěže do Ligy mistrů? Roztočí Juventus na svém stadiónu gólostroj proti Monaku? Borci v největší sázkařské komunitě dnes očekávají přestřelku v obou zápasech a své tipy podpořili hodně zajímavými tikety!

 

V madridském derby favorizují dvě třetiny největší sázkařské komunity Real. Atlétiku pak věří 23 % a na remízu sází 11 %. Mezi autory analýz vyniká sázkař s přezdívkou Vejmi, který se v posledních dnech pyšní vynikající formou. Ve své analýze vysvětluje, že dnes v zápase nabitém hvězdnými jmény prostě musí padnout gól na obou stranách. Podobný průběh by se hodil i sázkaři s přezdívkou mickhals77, který vsadil 20 000 Kč na to, že v zápase padne aspoň jeden gól.

Druhý zápas má podle tipérů favorita zcela jasného. Bianconeri věří téměř 95 % největší sázkařské komunity. Najdou se sice hlasy, jako třeba sázkař s přezdívkou Moravack, které upozorňují na to, že i na Arsenalu bylo Monaco jasným outsiderem. Většina autorů analýz ale věří domácím a gólové přestřelce, jako např. aktuálně nejúspěšnější autor analýz, bujna1. V Tiket aréně pak mají hráči Juventusu největšího fandu v sázkaři s přezdívkou ArtRoss, který na svých třech tiketech sice různě měnil příležitosti, ale jedna vždy zůstala stejná. Věří totiž, že Juve Monako porazí aspoň o dva góly, a třeba jeho tiket za 5 500 Kč už inspiroval 56 hráčů!

Máte vsazeno na dnešní zápasy LM? Podívejte se do Tiket arény, inspirujte se od zkušených sázkařů a podělte se o své povedené tikety!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a inspirujte se nejlepšími tikety sázkařské komunity Tipsportu v Tiket aréně. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!