Rubriky:

Komerční články

Tipsport rozdává 2 000 dresů české hokejové reprezentace. Získejte jeden z nich

Komerční článek - 15. dubna 2015 00:05

Fanděte na MS v hokeji českým hráčům v oficiálních reprezentačních dresech. Tipsport jich novým sázkařům rozdá rovné dva tisíce. K tomu získáte 150 Kč zdarma na první sázky a vstupní bonus až 10 000 Kč! Naskočte do elitní formace k sázkařům Tipsportu a oblečte reprezentační dres.

 

Získat krásný hokejový dres není složité, stačí splnit jen tři jednoduché kroky. Založíte si účet v Tipsportu, vložíte na něj alespoň 500 Kč a do konce MS v hokeji si vsadíte alespoň za 500 Kč v minimálním kurzu 2:1. Nepropásněte tuto šanci a vyzvedněte si oficiální dres českého týmu u hlavního partnera reprezentace, sázkové kanceláře Tipsport. Dres získá pouze prvních 2 000 sázkařů, kteří splní výše uvedené podmínky, tak si pospěšte.

Po založení účtu navíc získáte zdarma 150 Kč na vaše první sázky a je pro vás připraven i vstupní bonus ve výši až 10 000 Kč! Zaregistrujte se u Tipsportu a vstupte do největší sázkařské komunity.


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.