Rubriky:

Komerční články

Vystřelí Bayern sázkaři s přezdívkou rektas výhru 25 930 Kč?

Komerční článek - 15. dubna 2015 11:03

V nejočekávanějším čtvrtfinálovém souboji Ligy mistrů vyzve pařížský SG favorizovanou Barcu se zabijáckým triem v útoku. Ve druhém zápase hostí portugalské Porto bavorskou mašinu na výhry a už jenom střelecká forma Bayernu dělí sázkaře s přezdívkou rektas od 25 tisíc!

 

Souboj PSG s Barcelonou je rozhodně nejočekávanějším čtvrtfinálovým zápasem Ligy mistrů. Největší sázkařská komunita jednoznačně věří Messimu a spol., když na ně sází přes 80 % sázkařů. Mezi autory analýz vládne názor, že večer uvidíme v Parku princů pořádnou přestřelku. Sázkař s přezdívkou bouchal1 to vidí na gól na každé straně, protože Barceloně dal doma gól i Manchester City, který je prý aktuálně v horší formě než PSG. Na gólový přísun to vidí i sázkař s přezdívkou 86636286, který na 2 a více gólů vsadil 10 000 Kč a v Tiket aréně inspiroval více než 60 hráčů.

V druhém utkání si bude chtít Bayern vyšlápnout na Porto a v Tiket aréně už od soboty čeká na tento zápas tiket sázkaře s přezdívkou rektas. Ten si v pátek vsadil devět fotbalových a hokejových tipů a osm z nich už má úspěšně za sebou. Pokud se Lewandowskému a spol. povede vyhrát se dvěma a více góly, bude se sázkař rektas za 500 korun radovat z výhry 25 930 Kč.

Máte vsazeno na dnešní zápasy LM? Podívejte se do Tiket arény, inspirujte se od zkušených sázkařů a podělte se o své povedené tikety!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a inspirujte se nejlepšími tikety sázkařské komunity Tipsportu v Tiket aréně. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Zrušit