Rubriky:

Komerční články

Fiorentina poveze z Kyjeva výhru, věří sázkař s přezdívkou le1

Komerční článek - 16. dubna 2015 00:05

Večer začíná čtvrtfinále Evropské ligy, do kterého se probojovaly hned dva ukrajinské a dva italské týmy. Největší sázkařská komunita má políčeno na mizernou formu Neapole i na překvapení v Kyjevě.

 

Včera jsme zde měli tiket, který na svůj poslední zápas čekal od soboty. Tentokrát je to sázkař s přezdívkou Lukas106, který už netrpělivě čeká na výkop utkání Wolfsburg - Neapol od minulého pondělí. Za 960 Kč totiž může vyhrát 15 331 Kč! Souhlasí s ním i autor analýzy k tomuto zápasu, sázkař s přezdívkou bujna1, který využívá své parádní sázkařské formy a dnes to vidí na jasnou výhru domácích.

Kompletní porci čtyř zápasů dnešního programu pak bude s napětím sledovat sázkař s přezdívkou le1. Také on už má 4 zápasy „v kapse", a aby se mohl večer radovat z výhry 60 346 korun za vsazených 1 100 Kč, musí třikrát vyhrát domácí a také Fiorentina v Kyjevě. Právě u ní upozorňuje autor analýzy s přezdívkou Vejmi na to, že v každém venkovním zápase v EL letos dokázala vstřelit alespoň branku.

Máte vsazeno na dnešní zápasy Evropské ligy? Podívejte se do Tiket arény, inspirujte se od zkušených sázkařů a podělte se o své povedené tikety!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a inspirujte se nejlepšími tikety sázkařské komunity Tipsportu v Tiket aréně. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Zrušit