Rubriky:

Komerční články

Porto i Barcelona 3:1? Sázkař se v Tipsportu raduje z 216 000 Kč!

Komerční článek - 17. dubna 2015 08:37

Čtvrtfinále Ligy mistrů přineslo tento týden parádní výhry v největší sázkařské komunitě. Byli to především bianconeri, kteří díky penaltě zachránili tikety sázkařům sázejícím na jejich domácí výhru. Středeční výsledky 3:1 pak správně vytušil sázkař z Prahy.

 

O úterní výhře Juventusu byla přesvědčena drtivá většina sázkařů Tipsportu, a tak penalta Artura Vidala v 57. minutě přišla právě vhod. Své o tom ví např. sázkař s přezdívkou Barty, který na výhru domácích vsadil 30 000 Kč, a právě díky tomuto gólu se radoval ze 45 900 Kč! S ním se radovalo dalších 88 sázkařů, kteří se tímto tipem v Tiket aréně inspirovali. Podobně to viděl i sázkař s přezdívkou 189024, který dal Pirlovu týmu taky šanci a svůj tiket ještě obohatil o MLB, druhou anglickou fotbalovou ligu a finále německé hokejové ligy. Ani jedinkrát nezaváhal a 5 000 Kč proměnil v úžasných 144 650 Kč!

Středa se pak nesla ve znamení selhání dvou vlasatých brazilských beků. V Paříži Luis Suárez dvakrát ponížil jeslemi Davida Luize, navíc poté vždy skóroval. V Portu pak domácí střelci brzy zjistili, že Dante nemá zrovna svůj den, a gólové akce šly přes něj. Bayern si tak z Porta veze prohru 1:3 a se stejnou nadílkou poputuje PSG do Barcelony. Přesně takové výsledky očekával sázkař, který si v Praze na pobočce vsadil dva stejné tikety za 200 Kč a večer se radoval z celkové výhry 216 000 Kč

O víkendu nás čeká další kolo nejvyšší české fotbalové ligy s přímými přenosy na TV Tipsport a v úterý a středu se vrací Liga mistrů odvetami čtvrtfinále. Uvidíme i tentokrát podobné trefy? Podívejte se do Tiket arény, inspirujte se od zkušených sázkařů a podělte se o své povedené tikety!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a inspirujte se nejlepšími tikety sázkařské komunity Tipsportu v Tiket aréně. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Zrušit