Rubriky:

Komerční články

Sázkař vyhrál 29 895 Kč za desetikorunu a sedm remíz!

Komerční článek - 20. dubna 2015 16:41

Dnes se podíváme, jak může tiket oživit vsazená remíza. V prvním případě to bude pořádná fotbalová jízda za vsazenou desetikorunu a na druhém tiketu to naopak bude nálož 15 000 Kč, kde bylo mezi výhrou a prohrou 35 vteřin.

 

Sedm remíz, deset korun, pět dní čekání a na konci parádní výhra 29 895 Kč! Takto by ve zkratce vypadal příběh sázkaře s přezdívkou 46319971, který si v úterý našel jednoznačné remízové adepty v nižších ligách od Portugalska přes Anglii až po Bělorusko. Hned třikrát padl poslední gól v závěrečných vteřinách zápasů a hranice mezi Smolařem dne a Tiketem dne v Tiket aréně byla hodně tenká.

Jak dokáže být remíza zábavná, si ověřil i sázkař s přezdívkou bak188604. V neděli večer vybral dva fotbalové mače, přidal k nim remízu v pátém finále Tipsport extraligy a na svůj tip naložil rovných 15 000 Kč! Na fotbalových trávnících proběhlo vše v klidu, ale při sledování posledních dvou minut v Třinci mu na hlavě přibyl nejeden šedivý vlas. Litvínov totiž šel skoro celý zápas za výhrou a za titulem, ale 35 vteřin před koncem se Ocelářům povedlo využít power play a zápas srovnat. Na rozdíl od Litvínova tak sázkař s přezdívkou bak188604 mohl začít slavit, protože vyhrál 117 450 Kč!

V úterý a ve středu se vrací Liga mistrů odvetami čtvrtfinále a o víkendu pokračují všechny fotbalové ligy. Uvidíme i tentokrát podobné trefy? Podívejte se do Tiket arény, inspirujte se od zkušených sázkařů a podělte se o své povedené tikety!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a inspirujte se nejlepšími tikety sázkařské komunity Tipsportu v Tiket aréně. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Zrušit