Rubriky:

Komerční články

Sázejte v Tipsportu zdarma na MS v hokeji a získejte vstupní bonus 50 000 Kč!

Komerční článek - 1. května 2015 00:05

Přidejte se během mistrovství světa v hokeji do největší komunity sázkařů. Získáte zdarma 150 Kč na vaše první sázky a navíc možnost hrát o bonus až 50 000 Kč.

Hned po registraci dostanete od Tipsportu 150 korun, za které si můžete zdarma vsadit třeba právě na zápasy na mistrovství světa v hokeji. Proveďte na svůj nový herní účet vklad a hrajte o vstupní bonus, který Tipsport zvýšil na neuvěřitelných 50 000 Kč.

Jako nový klient Tipsportu můžete navíc během mistrovství fandit našim v hokejovém dresu české reprezentace. Jak dres získáte? Není to složité, stačí splnit tři jednoduché kroky. Založíte si účet v Tipsportu, vložíte na něj alespoň 500 Kč a do konce MS v hokeji si vsadíte alespoň za 500 Kč v minimálním kurzu 2:1.

Zaregistrujte se u Tipsportu ZDE a vstupte do největší sázkařské komunity.

Tipsport.net

Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.