Rubriky:

Komerční články

To je bomba! Sázkař v Tipsportu vyhrál 9 955 545 Kč!

Komerční článek - 30. dubna 2015 15:14

Ještě před startem hokejového šampionátu stihl sázkař s přezdívkou HomerJay způsobit pořádný poprask v největší sázkařské komunitě. Ve středu si totiž počíhal na osm fotbalových mačů a výsledek je famózní. Raduje se totiž z bezmála 10 miliónů korun!

 

Během středy už jistě většina borců z největší sázkařské komunity ladila formu na start MS v hokeji. Našli se však i takoví, co zůstali věrní fotbalu. Byl mezi nimi i sázkař s přezdívkou HomerJay, který na svůj tiket naložil pět zápasů z italské Serie A, kde stojí za pozornost hned dvě trefené remízy. Přidal souboje švédské a belgické ligy, svůj tiket podpořil monstrózním nákladem 99 000 Kč a mohl začít sledovat, jak se blíží triumf. Za pár hodin propukla euforie, protože na tiketu nebyla jediná chybička a sázkař s přezdívkou HomerJay se raduje z exkluzivní výhry 9 955 545 Kč!

Je tady start MS v hokeji a tím pádem je sázkařský cíl tohoto týdne jasný. V příštím týdnu se dočkají i fotbaloví příznivci, protože začne semifinále Ligy mistrů. Uvidíme i tentokrát podobné trefy? Podívejte se do Tiket arény, inspirujte se od zkušených sázkařů a podělte se o své povedené tikety!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a inspirujte se nejlepšími tikety sázkařské komunity Tipsportu v Tiket aréně. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit