Rubriky:

Komerční články

Bitva o titul je tady! Sledujte zápas Sparta - Plzeň v přímém přenosu bez zpoždění na TV Tipsport!

Komerční článek - 6. května 2015 16:10

V sobotu v 19:15 odstartuje šlágr letošní fotbalové sezóny! Na Letné se odehraje přímý souboj o titul mezi pražskou Spartou a plzeňskou Viktorkou. Na TV Tipsport můžete celý zápas sledovat v přímém přenosu online bez jakéhokoliv zpoždění.

 

Lafata, nebo Mahmutovič? Štěch, nebo Kozáčik? Pilař, nebo Dočkal? Ať už fandíte lídrovi z Plzně, nebo druhé Spartě, souboj těchto dvou rivalů je vždycky ozdobou celého ligového ročníku. Pokud v sobotu Plzeň zaboduje, přiblíží si tři zápasy před koncem titul na dosah. Pokud se ale Spartě podaří vyhrát o víc než dvě branky, půjdou do čela letenští a liga bude až do konce otevřená.

Největší sázkařská komunita favorizuje domácí. Věří jim přes 70 % tipérů. Podobná situace je i mezi autory analýz. Sázkař s přezdívkou matejicny1, jeden z nejrespektovanějších fotbalových odborníků v komunitě, ve své analýze vysvětluje, proč věří, že si domácí v přímém souboji šanci na titul utéct nenechají a souboj vyhrají. Sledujte nejdůležitější zápas jara v přímém přenosu a bez zpoždění na TV Tipsport!

Máte na souboj Sparta – Plzeň vsazeno? Podívejte se do Tiket arény, inspirujte se od zkušených sázkařů a podělte se o své povedené tikety!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a sledujte přímé přenosy z nejlepších sportovních soutěží planety. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč a šanci získat vstupní bonus až 50 000 Kč!!

Tipsport.net

Zrušit