Rubriky:

Komerční články

Fotbalové kanonády? Sázkař Petr21 vyhrál v Tipsportu 100 146 Kč!

Komerční článek - 11. května 2015 12:58

Během prvních květnových týdnů je tradičně hlavním cílem sázkařů MS v hokeji. Fotbaloví specialisté ale ani v tomto období nezahálejí a můžeme se tak podívat na skutečně povedený sázkařský víkend v Tipsportu.

 

První trefou minulého týdne je tiket sázkaře s přezdívkou kitobos, který si na výhru počkal týden a za 500 vsazených korun procestoval celou fotbalovou Evropu. Začal první květnovou neděli a přes Anglii, Itálii či Španělsko se dostal až do Skandinávie. Bez jediné chyby přečkal všech 13 zápasů, ale na parádní výhru si musel počkat až do minulé neděle, kdy se hrály dva zápasy nizozemské Eredivisie. Ani tentokrát se nemýlil, vyhrál Ajax i PSV, a večer tak konečně mohl oslavit krásných 76 360 Kč!

Další povedený tiket poskládal sázkař s přezdívkou Petr21 a na první pohled je to parádní trefa, díky které vyhrál 100 146 Kč. Jenže už na ten druhý pohled zaujme „křížek", který na jeho kombíku svítí u zápasu druhé portugalské ligy. V ostatních sedmi případech totiž padlo 4 a více gólů, přesně jak Petr21 předpovídal, jen v tomto jediném padly tři. Byl to tak jeden jediný gól, který ho dělil od 5 110 146 Kč.

Kromě vrcholícího hokejového šampionátu nás tento týden čekají semifinálové odvety Ligy mistrů, stejně jako víkendové boje o titul ve fotbalových soutěžích. Uvidíme i tentokrát podobné trefy? Podívejte se do Tiket arény, inspirujte se od zkušených sázkařů a podělte se o své povedené tikety!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a inspirujte se nejlepšími tikety sázkařské komunity Tipsportu v Tiket aréně. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit