Rubriky:

Komerční články

Živě

Fandíme českým oknům!

Komerční článek - 18. května 2015 00:01

Plánujete výměnu či koupi nových oken a dveří? V takovém případě byste se měli držet hned několika parametrů. A rozhodně se nejedná jen o cenu!

 

Levná okna jsou velmi lákavým faktorem pro výběr, ale také velmi zavádějícím. Tato okna jsou z velké většiny polské výroby. Nesplňují potřebnou kvalitu a hlavně je pak velmi komplikované řešení následných reklamací, nehledě na záruční a pozáruční servis.

Z tohoto hlediska se odborníci shodují dát přednost ryze českým výrobcům oken a dveří. A jak se takový výrobce pozná? V dnešní době si na internetu můžete ověřit na stránkách „Zaručeně česká okna", zda firma, o které uvažujete je držitelem tohoto certifikátu, kterým garantují český původ výrobků, vyráběných přesně podle platných norem a předpisů.

Na našem trhu se najdou i výrobci oken, kteří získali ocenění „Zaručeně česká okna", třeba 3x za sebou. Mezi takové firmy se řadí například společnost BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. Tato firma se řadí k největším výrobcům výplní stavebních otvorů na českém trhu. Díky své kvalitě a dlouholeté tradici disponuje nejen certifikátem „Zaručeně česká okna", ale také velkým množstvím dalších ocenění, která dokazují vysokou úroveň kvality nejen samotné firmy, ale také nabízených produktů.

www.bohemiaplast.cz