Rubriky:

Komerční články

Podívejte se, jak vypadají nejlepší tikety hokejového MS v Tipsportu!

Komerční článek - 18. května 2015 00:01

Sázkařský vrchol roku v neděli v noci skončil a my se můžeme podívat na to nejlepší, co předvedli sázkaři z největší sázkařské komunity. Ukážeme vám remízové kouzelníky i zápas, který za celý turnaj zničil nejvíce tiketů!

 

Cestu českého týmu základní skupinou vydláždil krásným tiketem např. sázkař Dottore. Ten už na začátku dubna naložil na svůj tip 40 000 Kč a tak se na tiketu sešel titul Novaka Djokoviče v Miami, titul Liberce ve volejbalové extralize i zápasy českých hokejistů proti outsiderům. No a právě poslední zápas, který měl být rozcvičkou na čtvrtfinále, musel stát sázkaře Dottore pár dní klidného spánku. Ze zápasu se vyklubalo pořádné drama, které srovnal na 1:1 Martin Zaťovič devět minut před koncem. Sice o pár let starší, ale pořádně šťastný sázkař Dottore se radoval z výhry 148 400 Kč!

Zejména ke konci základních skupin se v Tiket aréně objevilo několik parádních tiketů, jejichž autoři si za menší vklad počkali na parádní výhru. Prvním byl sázkař s přezdívkou 40105176, který poslal české a ruské hokejisty do semifinále se shodným výsledkem 5:3 a radoval se z výhry 20 740 Kč za desetikorunu. Jeho novými nejoblíbenějšími hokejisty jsou Vladimir Tarasenko a Vladimír Sobotka, kteří oba trefili za stavu 4:3 prázdnou branku! Opravdovou lahůdku a zřejmě nejlepší tiket celého šampionátu pak sestavil sázkař Balzik, který si vybral dokonce pět remíz ve dvou dnech a za dvacet korun na něj po české remíze se Švýcary v normální hrací době čekalo 58 440 Kč!

Zápas Česka se Švýcarskem sice byl na několika nejhezčích tiketech šampionátu, ale zároveň mu sázkaři ještě dlouho nebudou moci přijít na chuť. Byla to totiž právě remíza 1:1 v základní hrací době, která „roztrhala" nejvíc tiketů. Sázkaři poslali výhru českého týmu na bezmála 190 tisících tiketů!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a inspirujte se nejlepšími tikety sázkařské komunity v Tiket aréně. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit