Rubriky:

Komerční články

Hokejoví fanoušci, za mistrovství světa si zasloužíte odměnu!

Komerční článek - 25. května 2015 00:05

Hopsali jste jako o život, v hale jste nechali hlasivky i dlaně, očima jste tlačili puk do soupeřovy branky a získali jste obdiv celého světa, naši skvělí hokejoví fanoušci! Jen ta odměna v podobě cenného a trvalého mistrovského kovu vám chybí.

 

Odměnu podobně trvalé hodnoty, jako je medaile, a současně vzpomínku na skvělé okamžiky ze hry borců v českých dresech pro vás ale může představovat elektrická sekačka AL-KO FAN v bílé, modré a červené barvě, s motivem vlajky a navíc s dárkem v podobě českého sportovního trička! Při každém sečení si připomenete dramatické hokejové zážitky a současně ze svého trávníku vytvoříte ideální místo pro sportovní vyžití celé rodiny.

Mistrovský výkon podá také tato kvalitní německá sekačka s šířkou záběru 34 cm, centrálním nastavením výšky střihu a s automatickým ukazatelem naplnění koše. Má velká XL zadní kola pro optimální jízdní komfort, která také šetří trávník, ergonomicky tvarované pogumované madlo s průběžným obloukem vypínače a je vhodná pro trávníky do 300 m².

Jestli ovšem potřebujete silnější benzinový stroj pro větší plochu, můžete vyzkoušet skutečného Všeuměla s označením AL-KO Classic 51.5 VS-B Plus, nebo se nechte inspirovat celým sortimentem špičkových sekaček na www.al-ko.cz.

Zrušit