Rubriky:

Komerční články

Živě

Výhra 1 319 000 Kč po čtyřech měsících? Lafata se musí stát králem střelců!

Komerční článek - 25. května 2015 13:53

Celé sportovní jaro na jednom tiketu! Vklad 100 000 Kč na 27 zápasů. Od Australian Open přes MS v hokeji až po poslední kolo domácí fotbalové ligy. Největší sázkařská komunita je na nohou, protože takový tiket tady ještě nebyl!

 

Víte, kdo je aktuální král největší sázkařské komunity? Má přezdívku cmiel1 a celé jaro je špici Tiket arény jeho časovaná nálož. Už jen vklad 100 000 Kč na 27 zápasů budí respekt. Když si k tomu přičteme, že na poslední příležitost čeká téměř 4 měsíce, máme na světě tiket, jaký se často nevidí. Není žádným překvapením, že sázkaři tuší velké věci a téměř 2600 se jich tímto tiketem inspirovalo!

Na své cestě k výhře 1 319 000 Kč sázkař cmiel1 prošel od finále Australian Open přes březnovou kvalifikaci na Euro až ke květnovému MS v hokeji. Nevynechal MS v házené, nejlepší evropské fotbalové ligy ani domácí hokejovou Tipsport extraligu. 26 správně tipnutých zápasů a na závěr souboj na ostří nože mezi Davidem Lafatou a Milanem Škodou o korunu krále ligových střelců. Sázkař cmiel1 totiž vsadil v únoru právě na sparťanského kanonýra a jeho taktika pro sobotní zápasy je jasná – catenaccio Slovácka a všechny míče na Lafatu!

V diskuzním fóru Tipsportu se to v posledních týdnech hemží podpůrnými vzkazy, které autorovi famózního tiketu přejí jednoznačný úspěch. Uvidíme v sobotu triumf jarního krále Tiket arény?

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení, inspirujte se nejlepšími tikety sázkařské komunity a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit