Rubriky:

Komerční články

Roman Hamrlík zůstal věrný číslu 44 a v Tipsportu vyhrál 1 232 000 Kč!

Komerční článek - 27. května 2015 11:22

Jak to vypadá, když legendární hokejový obránce a olympijský vítěz z Nagana naloží na tiket číslo, které nosil celou kariéru na dresu? V pondělí to předvedl Roman Hamrlík u pátého finále Západní konference NHL.

 

Obránce, kterému v NHL nikdo neřekl jinak než Hammer, ukázal, že je pořád velký ranař. Na tiket si v pondělí vybral pátý zápas semifinále Stanley Cupu mezi Anaheimem a Chicagem a o vkladu nemohlo být pochyb. Celou kariéru nosil číslo 44 na zádech a tentokrát se ocitlo na jeho tiketu. A ne jednou! 44 000 Kč totiž naložil na skóre 4:4 a drama mohlo začít. Kačeři vedli v 55. minutě 4:2... „a já už se smiřoval s tím, že na výhru budu muset zapomenout," říká Roman Hamrlík. Pak ale zaúřadoval Jonathan Toews a během 72 vteřin srovnal na 4:4!

Legendární bek se přesvědčil, že 44 je opravdu jeho životní číslo a v úterý pak proletěla největší sázkařskou komunitou zpráva o tom, že její člen, obránce Roman Hamrlík vyhrál 1 232 000 Kč!

Uvidíme i v dalším průběhu NHL podobné odvážné trefy? Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů, nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit