Rubriky:

Komerční články

Už jste slyšeli o mixéru, který si poradí dokonce i s betonem a kamením?

Komerční článek - 3. srpna 2015 00:05

Myslíte si, že jsme se zbláznili? Samozřejmě Vás nebudeme nutit, abyste to zkoušeli, ale co takhle zkusit smoothie z tvrdé kořenové zeleniny a oříšků? Pojďme se nejprve podívat na to, co to vlastně již zmíněné smoothiečko je a potom si řekneme, jak si jej připravit.

 

V poslední době se s nimi roztrhl pytel. Ano, jsou zdravá, jsou chutná, nabitá vitamíny, antioxidanty a aminokyselinami. Oceníte jejich lehkou stravitelnost, nečekají Vás prázdné kalorie a dokonce ani rafinovaný cukr, ze kterého nemá Vaše tělo žádný užitek. Nejčastěji používané ingredience jsou ovoce, zelenina a jejich kombinace. Pozor, když ale přidáte kokosový olej, agáve sirup, chia semínka, acai, datle, ořechy a další superpotraviny, dopřejete tělu potřebnou vlákninu, vitamíny, minerály a omega 3 mastné kyseliny. Dále přidáte raw protein, například konopný, a zvýšíte tak jednoduše podíl bílkovin ve svém jídelníčku. Zajistíte si tím přísun takové energie, kterou jste ještě nezažili, žádná umělá strava, žádné doplňky! My víme, jak na to a také víme, v čem si takové zdravé smoothie připravit.

Perfect smoothie

Mixér G21 Perfect smoothie se během krátké chvíle stal jedním z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších mixérů na českém trhu. Skloubí se v něm neuvěřitelný výkon 1500 W, vysoké otáčky 35 000 ot./min a příznivá cena. Neztrácejte nadále čas zdlouhavým mytím nádoby, zvládne to za Vás! Naplňte ji vodou, přidejte kapku čistícího prostředku a spusťte pulsní chod. No, není to jednoduché?

Perfect smoothie Vitality

Chcete více? Dlouhodobým sledováním požadavků zákazníků vznikla nová generace oblíbeného mixéru G21 Perfect smoothie s přívlastkem Vitality. Tento mixér pracuje při nižších otáčkách 32 000 ot./min, a tím zachovává v mixovaných surovinách více živin a enzymů. Díky vysokému výkonu 1680 W si mixér G21 Perfect smoothie Vitality lehce poradí i s malými semínky jako například konopnými, lněnými, chia, a také se všemi druhy oříšků.

Smart smoothie Vitality

Ještě pořád nemáte dost? Mixér G21 Smart smoothie Vitality je chytrý mixér vybavený přednastavenými programy, které pracují za Vás! Nabízí skvělý výkon 1680 W a 32 000 otáček/min, které potraviny rozdrtí na kaši. Nekupujte zbytečně dvě nádoby, jako je tomu u některých konkurenčních modelů. Mixéry G21 jsme doplnili o druhý pár nožů, díky kterým si snadno poradí jak s tekutými, tak suchými potravinami. Elegantní design, rychlé ovládání, snadná údržba a skvělý výkon je to, co naše mixéry činí jedinečnými.

My jsme opravdu ten beton míchali, podívejte se na to s námi.

Zrušit